AOC | Monitor | Q27P3CW | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: Q27P3CW
- Saadavus: 5
-
302€
AOC | Monitor | Q27P3CW | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti glare, 3H |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 200.10 mm |
| Gross height (mm) | 561.24 mm |
| Gross weight | 10.08 kg |
| Gross width (mm) | 613.80 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/35 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Net weight | 6.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2870.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | Q27P3CW |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.17 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc monitor q27p3cw 27 ips qhd 169 75 hz 4 ms 2560 x 1440 350 cdm hdmi ports quantity 2 black, q27p3cw, aoc, monitorid












































































